Umane

PERSONAL DIDACTIC DE CONDUCERE

NR. CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

DISCIPLINA

1.

CONSTANTIN NICOLETA

SOCIO-UMANE

2.

CRĂCIUN VIVIANA

CHIMIE

PERSONAL DIDACTIC DE PREDARE

NR. CRT.

NUMELE ȘI PRENUMELE

DISCIPLINA

1

ABSOUT AMDY

FIZICĂ

2

ALEXANDRU MONICA

PSIHOLOGIE

3

ANDREI LILIANA

MECANICĂ

4

ANGHEL FELICIA

CONSTRUCȚII

5

BACIU MĂRIOARA

MAISTRU INSTRUCTOR - ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

6

BĂDULEȚ IOLANDA

MATEMATICĂ

7

BASUC SIMONA

CONSTRUCȚII

8

BOUREANU LAURA

ALIMENTATIE PUBLICĂ

9

BRĂILEANU LAURENȚIU

MAISTRU INSTRUCTOR - CONSTRUCȚII

10

BUGEAC VASILICA

MAISTRU INSTRUCTOR - ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

11

BULAI CLAUDIU

DISCIPLINE TEHNICE

12

BUTNARU SILVIA

MECANICĂ

13

CHIORALIA TUDOREL

SOCIO-UMANE

14

COADĂ CĂTĂLINA

MATEMATICĂ

15

CRACIUN VASILICĂ

CONSTRUCȚII

16

DAMICIUC VASILE

MAISTRU INSTRUCTOR - MECANICĂ / CONSTRUCȚII

17

DARIE IOANA

DISCIPLINE TEHNICE + MAISTRU ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

18

ENACHE MICHAELA

MAISTRU INSTRUCTOR - ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

19

ENACHE VASILICA

DISCIPLINE TEHNICE - SECRETARIAT

20

FUNDENEANU SEBASTIAN

FIZICĂ-CHIMIE

21

GÎLEA DANIELA

CONSTRUCȚII

22

HURJUI CLAUDIU

BIOLOGIE

23

IFROSE VIRGINIA

MAISTRU INSTRUCTOR - ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

24

IROVEANU AURA

MATEMATICĂ

25

IONESCU IRINA

SOCIO-UMANE

26

IORDAN MARIEANA

MECANICĂ

27

LAZĂR VIOLETA

ISTORIE

28

MARIN FLORINELA

DISCIPLINE TEHNICE - SECRETARIAT

29

MAXIM COSTICĂ

MAISTRU INSTRUCTOR - CONSTRUCȚII

30

MEDELEANU GABRIELA

MECANICĂ

31

MERAORU LUNGU PAUL ANDREI

EDUCAȚIE FIZICĂ

32

MUNTEANU DANIELA

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

33

NAZARE CIPRIAN

RELIGIE

34

OANCĂ GABRIELA

LIMBA ENGLEZĂ

35

PANĂ LENUȚA

INFORMATICĂ

36

PANAIT VASILICA

CONSTRUCȚII

37

PANAITE PETRU ION

ISTORIE

38

PECINGINĂ GETA

GEOGRAFIE

39

PICU CĂTĂLINA

LIMBA FRANCEZĂ

40

RADU MONA

ESTETICĂ ȘI IGIENA CORPULUI OMENESC

41

SMARANDA ADRIANA

MATEMATICĂ

42

STĂNCULEA CLAUDIA

CONSTRUCȚII

43

TĂBĂCARU ION

MAISTRU INSTRUCTOR - CONSTRUCȚII

44

TACU LUCIAN

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

45

TĂTARU ECATERINA

CONSTRUCȚII

46

TUHOARCĂ IULIANA

LIMBA ENGLEZĂ

47

UNGUREANU MARIANA ELENA

LIMBA FRANCEZĂ

48

VLASE AURORA

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

 PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

NR. CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE

FUNCŢIA

1

DOGARU DORINA

SUPRAVEGHETOR DE NOAPTE

2

ENACHE VASILICA

SECRETAR

3

IOAN ANDREEA

BIBLIOTECAR

4

IONESCU MIHAELA

PEDAGOG ŞCOLAR

5

CĂPĂTAN CRISTINA

TEHNICIAN + SECRETAR

6

ISTRATE LEONARD-BOGDAN

INFORMATICIAN

7

ISTRATE MARIETA-CARMINA

ADMINISTRATOR PATRIMONIU

8

MARIN DANIELA

LABORANT

9

MARIN FLORINELA

SECRETAR-ŞEF

10

MIHU ANDREI-VIOREL

TEHNICIAN

11

MIHU OLGUŢA

ADMINISTRATOR FINANCIAR

12

VIŞAN-MIHU GABY-ELIZA

ADMINISTRATOR FINANCIAR (CONTABIL-ŞEF)

PERSONAL NEDIDACTIC

NR. CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE

FUNCŢIA

1

BUTE FLORENTINA GIANINA

ÎNGRIJITOR

2

BASERO MIRCEA

PAZNIC

3

CĂLMUC ANETA

ÎNGRIJITOR

4

COVACI MARIAN

MUNCITOR

5

OANCĂ GHEORGHIŢĂ

MUNCITOR

6

PETREA TINCUŢA

ÎNGRIJITOR

7

PRĂVĂLEANU VALENTIN

PAZNIC

8

RĂGĂLIE SILVIA

ÎNGRIJITOR

9

SAVA   IOANA

ÎNGRIJITOR

10

VĂTAFU CORINA

ÎNGRIJITOR

   
© Liceul Tehnologic "Anghel Saligny"